BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11108004

nr 1110 8004

Takarmatur

diameter: 65 ca

Kondition: nagg

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 22 maj 2017
kl 19:41:59

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal